klart.se

Senaste gästbok inläggen


NafalemDren
17-11-20, 07:23
So the simply parameter that has to be processed is GatewayType, which has to be select to Parallel as shown in the first line of Listing 2. Attending preschool liking resist the toddler become more f...

Lasse Karlsson
16-08-29, 09:59
Borde det inte vara en stor bild på vårens segrare? hittar ingen bild på sötnosarna...

Danne
16-06-02, 19:53
Äre 7.40 eller7.30 på kaptenmötet nu ..?:)...

Christopher N
16-05-27, 00:22
Team Tiny har anmält sig!...

Fkh
15-06-03, 16:02
När kommer resultatlistan för vår 2015 ?...

lasse brax
15-03-23, 16:47
Tycker att det är bra att ni utökar ...mer folk å krama...

Adam G
15-03-07, 21:32
Dåligt att ni utökar antal på tävlingen.. Det har varit det som vart kul med denna tävling att det inte vart massa båtar över allt.....

Robban
15-02-21, 18:39
Tycker det ska vara 40 team...det är lagom. Fortsätt som ni alltid haft det...

Invictus
15-01-25, 19:29
Invictus anmäler sig och har betalt idag. ...

Krister.B
15-01-15, 14:00
Team sportfiskeboden illex västerås Lag 1 Team sportfiskeboden illex västerås Lag 2 Team sportfiskeboden illex västerås Lag 3 Är anmälda o betalda....

Tommy trout
14-09-10, 14:18
Team Sjövilt anmäler sig och har betalat!...

Uffebrax
14-09-09, 15:48
Hoppas att det är mycket korv vid målgången...

2010

Totalt

Placering Team 23-maj 12-sep Summa
1 Team PFC 1 667,0 574,5 1241,5
2 Team Snutnoja 157,0 822,5 979,5
3 Team Händiga pappor 524,8 187,5 712,3
4 Team Kjell Adams Tail 394,0 285,0 679,0
5 Team CWC fishing team 0,0 661,0 661,0
6 Team Kokain 497,5 159,0 656,5
7 Team Mälarbåtar 416,0 163,0 579,0
8 Team Bring it to pike side 0,0 537,0 537,0
9 Team Team PFC 2 0,0 533,0 533,0
10 Team Fiskebröderna 158,5 263,0 421,5
11 Team P & B 419,0 0,0 419,0
12 Team Krongädda 76,5 169,0 245,5
13 Team CWC 84,0 234,5 318,5
14 Team Öskaret 162,0 152,0 314,0
15 Team Savagear/Sportfiskarn 290,5 0,0 290,5
16 Team Håltagarna 177,0 108,0 285,0
17 Team Annicas Hårriga 0,0 266,0 266,0
18 Team TNT fishing 1 260,0 0,0 260,0
19 Team Tomat 0,0 259,0 259,0
20 Team Taxinge 255,0 0,0 255,0
21 Team De odugliga 245,5 0,0 245,5
22 Team Finland JSFK 0,0 240,0 240,0
23 Team Paddan 75,2 90,0 165,2
24 Team No Fish 85,0 78,0 163,0
25 Team Ohlsson 0,0 93,0 93,0
26 Team Gul &blå 90,0 0,0 90,0
27 Team TNT fishing 2 0,0 89,0 89,0
28 Team TNT fishing 3 0,0 87,0 87,0
29 Team Fanna 0,0 77,0 77,0
30 Team Sportfiskarn/Mälarbåtar 76,0 0,0 76,0
31 Team Boberg 0,0 0,0 0,0
32 Team Haugis 0,0 0,0 0,0
33 Team En fisk 0,0 0,0 0,0
34 Team Tingstuhill 0,0 0,0 0,0
35 Team Wesslan 0,0 0,0 0,0
36 Team Hebe 0,0 0,0 0,0
37 Team Inge fisk 0,0 0,0 0,0
Största gädda 23/5 Team Händiga pappor 108 cm
Största gädda 12/9 Team Händiga pappor 108,5 m

2010-05-23

Placering Team Längd/cm
1 Team PFC 667,00
2 Händiga Pappor Claes Claesson & Martin Brunnberg 524,80
3 Team Kokain Niklas Persson & Uffe Wallin 497,50
4 B & P Björn & Per Andersson 419,0
5 Team Mälarbåtar Håkan Blomgren 416,00
6 Kjell Adams/Big catch Charter Kjell/Marco 394,00
7 Team Ragadozo (Bottennapp) Tobias Bjarnestad 325,00
8 Savagear/Sportfiskarn Savagear & Sportfiskarn.com 290,50
9 Team TNT Fishing John Jonsson Åland 260,00
10 Team Taxinge Stefan Aronsson 255,00
11 De Odugliga Patrik Porsin 245,50
12 Team Harju Gustav Kaisa 236,30
13 Team Håltagarna Jimmy Malmgren 177,00
14 Team Öskaret Magnus & Mikael Ström 162,00
15 Team Fiskebröderna Marcus 158,50
16 Team Snutnoja Lasse Karlsson Svets 157,00
17 Team Boxon Tony Douhan 107,00
18 Team Mothugget 92,50
19 Team Gul & Blå Anders Eriksson/Bengt Thorvaldsson 90,00
20 Team No Fish Harri Salo 85,00
21 Team CWC Fredda Bohlin & Daniel Ericsson 84,00
22 Team Trogdor 1 Daniel Löwgren 84,00
23 Borgott Johnny Claesson 84,00
24 Team Krongäddan Toni Dorff 76,50
25 Sportfiskarns Drängar Ronnie & Anders 76,00
26 Team Paddan Marcus 75,20
Team Ohlsson Fredrik Ohlsson 0,00
Team Ninja Buster Mikael Johansson 0,00
En Fisk Stefan Lundholm & Micke Andersson 0,00
Team Benny/Anders Anders Svensson 0,00
Team Trogdor 2 Jonas Löwing 0,00
Team Hebe Anders Hedström 0,00
Team Tomat Tommy 0,00
Team Boberg Conny Boberg 0,00
Placering Team 23-maj 12-sep Summa
1 Team PFC 1 667,0 574,5 1241,5
2 Team Snutnoja 157,0 822,5 979,5
3 Team Händiga pappor 524,8 187,5 712,3
4 Team Kjell Adams Tail 394,0 285,0 679,0
5 Team CWC fishing team 0,0 661,0 661,0
6 Team Kokain 497,5 159,0 656,5
7 Team Mälarbåtar 416,0 163,0 579,0
8 Team Bring it to pike side 0,0 537,0 537,0
9 Team Team PFC 2 0,0 533,0 533,0
10 Team Fiskebröderna 158,5 263,0 421,5
11 Team P & B 419,0 0,0 419,0
12 Team Krongädda 76,5 169,0 245,5
13 Team CWC 84,0 234,5 318,5
14 Team Öskaret 162,0 152,0 314,0
15 Team Savagear/Sportfiskarn 290,5 0,0 290,5
16 Team Håltagarna 177,0 108,0 285,0
17 Team Annicas Hårriga 0,0 266,0 266,0
18 Team TNT fishing 1 260,0 0,0 260,0
19 Team Tomat 0,0 259,0 259,0
20 Team Taxinge 255,0 0,0 255,0
21 Team De odugliga 245,5 0,0 245,5
22 Team Finland JSFK 0,0 240,0 240,0
23 Team Paddan 75,2 90,0 165,2
24 Team No Fish 85,0 78,0 163,0
25 Team Ohlsson 0,0 93,0 93,0
26 Team Gul &blå 90,0 0,0 90,0
27 Team TNT fishing 2 0,0 89,0 89,0
28 Team TNT fishing 3 0,0 87,0 87,0
29 Team Fanna 0,0 77,0 77,0
30 Team Sportfiskarn/Mälarbåtar 76,0 0,0 76,0
Team Boberg 0,0 0,0 0,0
Team Haugis 0,0 0,0 0,0
Team En fisk 0,0 0,0 0,0
Team Tingstuhill 0,0 0,0 0,0
Team Wesslan 0,0 0,0 0,0
Team Hebe 0,0 0,0 0,0
Team Inge fisk 0,0 0,0 0,0
Största gädda 23/5 Team Händiga pappor 108 cm
Största gädda 12/9 Team Händiga pappor 108,5 m